sobota, 12 sierpnia 2017

Szkolenie Menedżer Sprzedaży, 21.10.2017, Warszawa

Czy dam sobie radę? Czy będą się mnie słuchali? Jak zmotywować zespół do pracy? Jak zorganizować i rozliczać pracę swojego zespołu? W jaki sposób prowadzić zebrania? W jaki sposób przeprowadzić spotkanie rekrutacyjne? Te pytania mogą dręczyć każdego, kto po raz pierwszy obejmuje stanowisko kierownicze.

W większości firm sprzedażowych awans na kierownika zespołu odbywa się bardzo płynnie, jednego dnia jesteś na stanowisku przedstawiciela handlowego, a już następnego dnia, bez wcześniejszego przygotowania, obejmujesz stanowisko kierownicze.
Odpowiednie przeszkolenie znacząco przyspiesza rozwój menedżera, zmniejsza stres i pozwala wyrobić pozytywne nawyki w pracy na nowym stanowisku. Szkolenie "Menedżer Sprzedaży" dedykowane jest dla:
- osób z krótszym niż 2 lata doświadczeniem na stanowisku kierownika zespołu sprzedażowego,
- tych, którzy planują w przyszłości objąć stanowisko menedżerskie,
- osób z doświadczeniem, które poszukują nowych bodźców i chcą odświeżyć swój warsztat

Podczas szkolenia omówimy wszystkie najważniejsze, praktyczne aspekty zarządzania zespołem sprzedażowym. Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone imiennym certyfikatem.
Lokalizacja:Warszawa, ul. Narbutta 40, przy stacji metra POLE MOKOTOWSKIE
Prowadzący szkolenie: Karol Słobodzian - Trener Sprzedaży, Master NLP, od ponad 10 lat związany z praktyką sprzedaży, zaczynając od stanowisk sprzedażowych, rozwijając się dalej jako menedżer i trener sprzedaży. 
Zapisy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz