środa, 8 marca 2017

10 rzeczy, które warto zrobić dla Kobiety nie tylko w Dzień KobietDziś Dzień Kobiet, w kwiaciarniach ruch niewidziany od Walentynek, a na tablicach Facebookowych pełno życzeń – Drogie Panie, żebyście miały Dzień Kobiet każdego dnia.  Co tak naprawdę kryje się pod życzeniami „wszystkiego najlepszego”? Przede wszystkim dobre intencje, o których zapomina się już następnego dnia. A wystarczy naprawdę niewiele, by Panie mogły czuć się wyjątkowo nie tylko w swoje święto. Poniżej 10 rzeczy, które warto zrobić nie tylko w dzień kobiet
1. Kup Jej kwiaty – trzeba być kobietą, żeby cieszyć się z tak niepraktycznej rzeczy jak kwiaty – to prawda, ale właśnie przez tą niepraktyczność kwiaty wyrażają więcej, niż może wyobrazić sobie mężczyzna. Kwiaty w urodziny, Dzień Kobiet, Walentynki – to standard, kwiaty dane w każdy inny dzień – mają szczególną wartość

2. Powiedz pierwszy, że ją kochasz – powiedziałem Ci, że Cię kocham 10 lat temu, jak zmienię zdanie to Cię poinformuję – to cytat z pewnego dowcipu, jednak w prawdziwym życiu wielu mężczyzn zapomina, jak ważne są te słowa. A szczególnie ważne jest, żeby to mężczyzna wypowiedział je pierwszy, zamiast zwykłego „ja Ciebie też”

3. Kup jej jakieś drobiazg – coś, co da Jej do zrozumienia, że myślisz i pamiętasz o niej, a co jednocześnie podkreśli jakość Waszej relacji, bo jako jedna z niewielu osób to Ty wiesz, że Jej się to przyda.

4. Zrezygnuj z obejrzenia meczu, żeby spędzić z nią czas – tu nie chodzi ani o mecz, ani o spędzenie czasu, ale o pokazanie, że to Ona jest najważniejsza. Każda Kobieta to doceni

5. Przygotuj dla Niej kolację – nawet jeśli masz 2 lewe ręce do gotowania, to nawet zwykłe zapiekanki zrobione przez Ciebie własnoręczne sprawią, że Twoja wybranka będzie szczęśliwa.

6. Zaproponuj, że Ty zajmiesz się dziećmi, a Ona w tym czasie będzie mogła spokojnie pójść sobie na siłownię lub spotkać się z koleżankami – tak naprawdę robisz to dla siebie. Lepszy wygląd Twojej partnerki, to jej większa pewność siebie i lepsza kondycja nie tylko partnerki, ale i całego Waszego związku. Tak samo jak my potrzebujemy męskich wyjść, tak samo Kobiety potrzebują babskich spotkań.

7. Wykonaj za nią część obowiązków domowych – najlepiej tych, których Ona nie znosi. W jej oczach będziesz niczym rycerz, który uratował swoją królewnę.

8. Obudź się przed nią i idź do sklepu po świeże pieczywo i przygotuj dla niej śniadanie do łóżka – czynność tak banalna i tak prosta do zrealizowania, że wielu mężczyzn przez całe życie się jej nie podejmują. A to wspaniałe rozpoczęcie dnia dla Was obojga.

9. Zorganizuj weekendowy wyjazd – to czas, który będziecie mieli tylko dla siebie. Im dłużej jesteście razem, tym takie chwile, tylko we dwoje, pomagają na nowo rozgrzać związek.

10. Napisz jej, że ją kochasz w ciągu dnia – jeśli do tej pory tego nie robiłeś, napisz smsa w taki sposób, żeby wiedziała, że to SMS na pewno do niej, a nie przez przypadek wysłany do innej kobiety. To mały gest, który zajmie chwilkę, a na pewno wywoła uśmiech na twarzy.

Ta lista aż prosi się, żeby ją wydłużyć, bo każda Pani zasługuje na to, żeby mieć swój Dzień Kobiet każdego dnia. A co Wy dodalibyście do tej listy?

5 komentarzy:

 1. Myślę, że każda kobieta będzie zachwycona tego typu niespodziankami!

  Mój blog - KLIK
  Mój kanał - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Drobnostki które opisałeś z naszego punktu widzenia mogą wydawać się śmieszne, a dla nich to coś czego rzeczywiście w życiu by się nie spodziewały, a sprawią radość na kilka dni jak nie miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej trafione w samo sedno! Każda kobieta uwielbia jak jej się poświęca czas i uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 4. No rzeczywiście coś co w ogole sie u mnie nie zdarza a jakby jedno z tych rzeczy było by choćby raz w miesiącu byłoby wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak niewiele wystarczy aby kobieta czuła się wyjątkowa nie tylko w swoim dniu.:) Bardzo się cieszę że umieściłeś wszystkie najważniejsze sposoby.

  OdpowiedzUsuń